Напівсуха стяжка та особливості цієї технології

– це обов’язковий етап будь-яких ремонтних робіт. Це процедура, без якої неможливо зробити ідеальний ремонт. Процес включає ідеальне вирівнювання підлоги і її підготовку до укладання спеціального покриття, а саме ламінату, паркету або плитки. Напівсуха стяжка гарантує підвищену теплоізоляцію, приховує усі дефекти та комунікації. На сьогоднішній день існує декілька технологій, які дозволяють покращити якість ремонтних робіт. Але саме варіант напівсухої стяжки має найбільший успіх.

Напівсуха стяжка та ключові моменти технології

Напівсуха стяжка наноситься на очищену та заздалегідь підготовлену поверхню. Відбувається це за допомогою спеціальної машини – пневмонагнітача. Саме вона перемішує та перетворює суміш у необхідну консистенцію. Вона складається з миття крупнозернистого піску, цементу певного маркування і фіброволокна з невеликою кількістю води. Така суміш швидше нагадує вологу консистенцію, ніж рідку. Що й допомагає створити ідеально рівне покриття. Після нанесення цієї суміші на підлогу необхідно, щоб пройшло певну кількість часу на її дозрівання. Тільки після цього фахівці можуть розпочинати завершальний етап – укладання основного покриття.

Напівсуха стяжка та необхідний склад суміші для неї

Напівсуха стяжка передбачає використання таких компонентів для створення необхідної для неї суміші:

  • — Вода
  • — М500 цемент
  • — поліпропіленове фіброволокно
  • — Пластифікатор
  • крупнозернистий пісок

Головне, щоб кількість води у суміші була мінімальною. В іншому випадку консистенція не зможе надалі виконати необхідну їй функцію. Для багатьох клієнтів ставати цікавим той факт, що цемент саме М500 має бути використаний у суміші. Це тим, що він має дуже міцні характеристики і здатний витримувати навантаження до 500кг. Пісок, що використовується, не повинен мати у своєму складі домішки глини або частинок землі. Це може погано позначитися на якості стяжки. Напівсуха стяжка має на увазі використання ще дуже важливого компонента — армуючого фіброволокна. Саме цей компонент здатний збільшити міцність та еластичність суміші та запобігти її розтіканню в процесі сушіння. Підвищити міцність стяжки можна, достатньо додатково застосувати сітку арматури.

Для яких об’єктів підходить напівсуха стяжка

Напівсуха стяжка підлоги – це ідеальний метод, що дозволяє створити максимально рівну поверхню та теплоізолюючий шар. Вона відмінно підійде для використання її в новостійках, де якість підлоги залишає бажати кращого, у старих будинках, де потрібно не тільки вирівняти, а й утеплити поверхню, а також офіси, котеджі і навіть на промислових об’єктах.

У будь-якому випадку ви повинні розуміти, що тільки правильна консистенція суміші та технологія її нанесення, дозволить вам досягти максимально якісного результату.