Стяжка механізованим способом у Львові

Комфортність експлуатації приміщення багато в чому залежить від якості підлоги. Стяжку повинні робити фахівці, але якщо це традиційний варіант з рідким розчином, то доведеться чекати до 4 тижнів. Якщо ви сподівалися на оперативний ремонт, такий варіант вам не підходить. Будівельна галузь пропонує вихід, причому дуже привабливий. Це стяжка механізованим способом за німецькою технологією.

Стяжка механізованим способом та її головні відмінності

Існують дві основні відмінності напівсухої стяжки від попереднього традиційного рідкого варіанта. Перше полягає в тому, що розчином є піщано-цементна суміш напівсухої жорсткої консистенції. Друге – більшість процесів виконується за допомогою спеціалізованого обладнання, тому напівсуху стяжку ще й називають механізованою.

Стяжка механізованим способом – фактори оперативності виконання робіт

Кожен об’єкт, на якому працюють спеціалісти, по-своєму оригінальний. Також слід враховувати побажання клієнта. На вартість та оперативність робіт впливатимуть:

  • потреба в армуванні (використовується фіброволокно);
  • перепади чорнової поверхні (тут враховуються певні пропорції, якщо перепад 2-3 мм на м.кв., то стяжка може бути тонше 4 мм);
  • наявність комунікацій чи нагрівальних елементів;
  • тип фундаменту (враховуються показники гідроізоляції, теплоізоляції тощо).

Після заливання та вирівнювання підлоги, дуже важливо нарізати так звані деформаційні шви, що дозволяють убезпечити шар від появи будь-яких дефектів у процесі усадки. Таким чином отримуємо фактично монолітну плиту, здатну витримати великі навантаження.

Стяжка механізованим способом та особливості приготування розчину

Головна фішка, якій наділена стяжка механізованим способом , полягає в тому, що в даному випадку використовується розчин, що містить мінімум води. Компонентами суміші є:

  • пісок І класу, просіяний;
  • цемент М-500;
  • вода;
  • армуючий матеріал.

Готова суміш має бути пластичною. До речі, рівень її готовності перевіряється дуже просто. Якщо ви візьмете її в руку, відчуєте, що вона легко формується, але вода з неї не стікає. Бездоганного рівня пластичності можна досягти за рахунок використання еластифікаторів.

Стяжка механізованим способом – вибираємо варіант для себе

Сьогодні є чотири варіанти механізованої стяжки. Їх розрізняють за рахунок добавок, що підвищують технічні характеристики суміші. Напівсуха стяжка буває:

  • з гранітною крихтою;
  • з поліпропіленовим фіброволокном;
  • полістиролбетоном;
  • з керамзитом.

Надзвичайною популярністю користується суміш із додаванням гранітної крихти, оскільки підлога виходить особливо міцною. Відмінну міцність забезпечує також керамзит, але крім того, також і показники тепло-і звукоізоляції. Підкуповує і те, що додавання керамзиту дозволяє укладати підлогу механізованим способом у суворих температурних умовах.

Також відзначимо полістиролбетон, адже такий варіант напівсухої стяжки дуже вигідний у тих випадках, якщо прокладаються комунікації або система теплої підлоги.