Стяжка підлоги механізована чи вручну?

Кожна людина, яка задумалася про ремонт, обов’язково прораховує не лише бюджет, а й час, витрачений на всю процедуру. І у випадках, коли час «підганяє», то найкращим варіантом прискорення процесу буде його механізація. За допомогою спеціального пневмонагнетателя виконується лише один вид стяжки – напівсуха, яка також називається механізованою. Стяжка підлоги механізовано має низку переваг, крім швидкості виконання роботи.

Стяжка підлоги механізована. Чому саме вона?

Крім швидкості укладання, напівсуха стяжка має ще цілу низку переваг перед іншими видами. Пропонуємо їх розглянути, щоб максимально точно знати, як це відбувається.

Отже, перед початком укладання напівсухої стяжки необхідно підготувати поверхню. Вона має бути очищена від пилу, бруду, жирів та інших дрібних забруднень. Також, крім цього, необхідно буде закласти всі тріщини, і дати повністю висохнути розчину. Після очищення та латок, необхідно буде встановити маяки та визначити рівень майбутньої стяжки, для чого по периметру встановлюються рівні. Безпосередньо перед заливкою поверхня обробляється ґрунтовкою, для кращого зчеплення розчину.

Тепер у справу вступає пневмонагнітач, в якому змішується розчин. Він з певною частотою подає готовий розчин на поверхню, надійно утрамбовуючи його та заповнюючи весь простір, не залишаючи повітряних порожнин. Після того, як весь розчин буде виданий, він розрівнюється спеціальним інструментом, особливо ретельно у важкодоступних місцях. Після цього відбувається фінішне шліфування поверхні.

На цьому етапі ваша стяжка готова, і вже через добу ви можете по ній пройтися, а через 7-10 днів покласти на неї фінішне покриття. За час повного висихання у невеликій квартирі можна повністю закінчити ремонт та насолоджуватися комфортом.

Механізована стяжка підлоги. Додаткові можливості

До таких можливостей можна віднести лояльність до підвищеного рівня вологості у приміщеннях, тобто. напівсухою стяжкою можна заливати підлогу у ванній або лазні, наприклад. Також з її допомогою можна створювати похилі поверхні, що в принципі неприпустимо для інших видів стяжки. Вона стійка до перепадів температур та довговічна, а також підходить для облаштування системи «тепла підлога». Ідеально рівна та гладка поверхня підлоги – одна з важливих переваг. За допомогою інших видів стяжки досягти цієї мети значно складніше.

Наша компанія надає послуги з укладання напівсухої стяжки, вам залишається лише вибрати нашу компанію. Ми працюємо швидко, якісно та акуратно!