Напівсуха стяжка підлоги вартість роботи

Замислюючись про ремонт, варто приділити особливу увагу підлозі. І найкращим вибором стане напівсуха стяжка підлоги, вартість якої цілком підійде для кожного, хто цінує довговічність і якість. Її головні переваги — вміння справлятися з підвищеними навантаженнями та швидкість виконання робіт. Напівсуха стяжка вже тішить багатьох людей. Дозвольте собі не думати про щорічний ремонт.

Напівсуха стяжка підлоги. Вартість та альтернативи

Насправді, альтернативи напівсухому механізованому стягуванню просто немає. Цей сучасний спосіб забезпечує все необхідне для рівного та якісного покриття підлоги. У нього є лише один недолік — необхідно не тільки мати, а й вміти користуватися спеціальною пневмомашиною. Нею готовий розчин подається на підготовлені перекриття.

Зрозуміло, при небажанні звертатися за професійною допомогою можна самостійно зробити суху або мокру стяжку. Але вони значно поступаються механізованим у багатьох питаннях.

Напівсуха стяжка підлоги. Вартість попередніх робіт

Перед тим, як замовляти послугу укладання стяжки, варто подумати про підготовку поверхні. Ви можете зняти стару стяжку самі, а також очистити приміщення від бруду, пилу, масел та інших рідин, або довірити це нам. Наші фахівці швидко та акуратно очистять перекриття від старої стяжки, закриють усі тріщини, виставлять рівні та маяки. При цьому, при замовленні послуги в комплексі, ви витратите трохи більше фінансів.

Напівсуха стяжка підлоги. Вартість комфорту

Сучасна напівсуха стяжка підлоги дозволить швидко закінчити ремонт та насолоджуватися комфортом. Вона забезпечує достатній рівень захисту від шуму і не дозволяє теплу залишати вашу оселю. При укладанні даного виду стяжки можна облаштувати додаткову систему теплої підлоги, що додасть комфорту. Крім того, там чудово розташуються будь-які комунікації, а відсутність порожнеч і повітря в стяжці додасть їй довговічності і витривалості до підвищених навантажень.

Напівсуха стяжка не припадає пилом і розбризкується під час укладання, а значить, немає перевитрати матеріалу і відсутня необхідність у додатковому прибиранні. Вже через добу ви зможете пройтися по свіжій підлозі, а через 7-10 днів (залежно від товщини шару) укладати фінішне покриття.

Ми пропонуємо швидке, якісне та надійне покриття у будь-яких обсягах та будь-якої складності. Працюючи лише з професійною технікою, гарантуємо довговічність вашої підлоги за будь-яких умов.