Стяжка підлоги у Львові

Хорошим вважається підлога, яку можна назвати рівною, міцною, що володіє відмінними теплоізоляційними властивостями. Якщо вас цікавить саме такий варіант, вам слід звернутися до бригади будівельників, які займаються укладанням напівсухої стяжки. Саме ця німецька технологія дозволяється розраховувати на чудову якість поверхні підлоги. Зазначимо, що така стяжка підлоги у Львові коштує недорого.

Стяжка підлоги в Львові напівсуха — головні плюси

Безперечно, головний плюс полягає в тому, що в напівсухій механізованій стяжці процес затвердіння відчутно менший, ніж у ситуації з традиційною бетонною сумішшю. Оперативність цінують як самі будівельники, і ті, хто замовляє ремонт. Вже через півдобу ви зможете пересуватися поверхнею. Що стосується декоративного покриття, то деякі його види вже можна укладати через два дні. Проте фахівці рекомендують почекати трохи довше.

Механізація процесу укладання напівсухої підлоги фактично мінімізує кількість бруду на об’єкті. Устаткування негабаритне, сама процедура не займе багато часу.

Оперативність — одна з найважливіших переваг механізованої стяжки. Одна справа, якщо ми маємо справу зі статтю в квартирі, в окремому приміщенні. Але якщо об’єктом є гаражі, ангари та складські приміщення, то переваги механізованої стяжки стають ще помітнішими.

Оскільки можливе полірування підлоги, в деяких випадках напівсуху стяжку можна використовувати як фінішне покриття.

Стяжка підлоги у Львові напівсуха та принципи її укладання

Заливка зазвичай починається з далекого кута приміщення. Туди підводиться шланг пневмонагнітача. Процедуру виконують строго за розставленими маяками. Для вирівнювання використовується механічне правило.

Наступний етап передбачає використання затирочної машини. Вкрай важливо нарізати так звані деформаційні шви, що дозволяють убезпечити шар від появи будь-яких дефектів у процесі усадки. Таким чином отримуємо фактично монолітну плиту, здатну витримати великі навантаження.

Стяжка підлоги у Львові та специфіка вирівнювання поверхні

Як відомо, одним із факторів, який забезпечує технології напівсухої стяжки популярність, є ідеальна поверхня. Такий результат досягається за рахунок використання машини для затирання. Саму процедуру затирання виконують за кілька годин після укладання самого розчину. Шліфувальний процес виконують у кілька етапів. Спочатку має місце чорнова затирка, потім на поверхню наноситься спеціальний склад, що зміцнює, і виконується фінішна затирка.

Напівсуха стяжка та формування ціни

Вартість механізованого стягування підлоги порівняно висока. Це тим, що технологія створення такого покриття зовсім непроста. З іншого боку, ви отримуєте покриття із бездоганними технічними характеристиками. У будь-якому випадку, на ціну впливають два фактори:

  • вартість матеріалів;
  • трудомісткість процесу.

Тим не менш, враховуючи всі плюси, така стяжка підлоги в Львові буде виглядати найпривабливішим варіантом.