Сучасна німецька технологія механізованого стягування підлоги

Ідеально рівну підлогу не можна створити, якщо основа має серйозні вади. До того ж, згодом (зазвичай, дуже скоро), декоративне покриття псуватиметься. Тому дуже важливо подбати про стяжку. На сьогодні безперечно найкращим варіантом є механізована стяжка підлоги за німецькою технологією.

Механізована стяжка та склад суміші

Якщо підрахувати, то компонентів, необхідних створення розчину напівсухої стяжки, п’ять. Перерахуємо їх:

  • вода;
  • цемент М500;
  • крупнозернистий пісок;
  • поліпропіленове фіброволокно;
  • пластифікатор.

Консистенцію розчину визначає вода. Її кількість мінімальна, саме така, яка дозволятиме розраховувати на дегідратацію цементу. Тому сама суміш більше нагадує мокрий пісок, ніж розчин. Її не заливають, а коректніше сказати – насипають.

Фіброволокно, як армуючий елемент, конче необхідно. Саме цей компонент дозволяє використовувати технологію напівсухого механізованого стягування підлоги практично на будь-яких об’єктах – від житлових приміщень до комерційних та промислових.

Механізована стяжка – особливості технології

Напівсуха механізована стяжка підлоги вигідна ще й тим, що вона відмінно наноситься не тільки на бетонні, а й на ґрунтові або дерев’яні покриття. У приватних будинках та на перших поверхах багатоповерхівок найчастіше зустрічаються піщані або ґрунтові піщано-гравійні покриття. Напівсуха стяжка на таких об’єктах буде особливо актуальною.

Важливу роль у створенні напівсухої стяжки грає поліпропіленова фібра та пластифікатор. Щодо фібри, то її роль полягає в армуванні покриття. Вона дозволяє підвищити показники стійкості до низьких температур, міцності, деформації та усадки. Пластифікатори забезпечують пластичність розчину. Працювати з ним легшає. Збільшується на чверть також міцність розчину. Існують два типи пластифікатора – гідрофільний та гідрофобізуючий варіанти.

Механізована стяжка підлоги – етапи виконання завдання

Наші майстри працюють оперативно та ефективно. Після того, як клієнт звернувся до наших менеджерів, на об’єкт приїжджає замірник. Узгоджується день прибуття бригади. Зазначимо, що наші фахівці користуються найновішим обладнанням, без якого не можна виконувати роботи з укладання напівсухої стяжки. Будь-який об’єкт ми здаємо із гарантією.

Оперативність — важлива фішка напівсухої стяжки. Практика показує, що досвідчена бригада якісно обробляє 250-300 кв. м. Тому, коли кажуть, що механізована сяжка — це якісна стяжка за один день, це справді так.

Механізована стяжка та її головні плюси

Якщо розглядати переваги напівсухої механізованої стяжки, слід підкреслити наступні плюси:

  • стяжка позбавлена таких неприємних явищ, як усадка чи потріскування;
  • вирівнювання та шліфування надають поверхні ідеально рівних параметрів, додаткового вирівнювання не знадобиться;
  • забезпечується звуко- та теплоізоляція;
  • укладання механізованої стяжки є економічним варіантом.