Етапи ремонту квартири: 8-й — Фінішне оздоблення

Фінішна обробка при ремонті квартири у Львові включає оформлення стін, установку підлогових покриттів, розміщення і підключення сантехніки, приладів освітлення, прибирання і вивіз сміття. Всі роботи йдуть зверху вниз, починаючи зі стелі та закінчуючи підлогою, збиранням відходів. Після цього в житло можна заносити меблі та оформляти відповідно до розробленого дизайн-проекту. У цій статті ми розповімо, що врахувати при фінальному облаштуванні простору, щоб уникнути можливих складнощів та труднощів.

Оздоблювальні роботи у приміщеннях

Включають три основні етапи:

  • Фарбування та остаточне оформлення стелі. Особливо це важливо для конструкцій із гіпсокартону. Шви на них затирають, а поверхню забарвлюють у вибраний відтінок. Натяжні полотна такого оздоблення не потребують.
  • Грунтовка та оформлення стін. Перед фарбуванням та обклеюванням шпалерами всі поверхні ґрунтуються для кращого схоплювання. Потім обклеюються обраними шпалерами або фарбуються у відповідний колір. Поверх готового покриття встановлюються стельові карнизи.
  • Оздоблення підлоги. На підкладку викладається паркет чи ламінат. При монтажі першого варіанту після розміщення покриття підлоги циклюється і обробляється лаком в три шари. Також для облаштування деяких приміщень можуть застосовуватись ковролін або лінолеум. В кінці по периметру ставляться плінтуси з деревини або ПВХ.

Установка сантехніки та підключення приладів

Ще до закінчення останніх оздоблювальних робіт у кімнатах, туалеті та на кухні розміщуються сантехнічне обладнання та техніка. Зокрема:

  • Радіатори опалення;
  • Сушки для рушників;
  • Душова кабіна, ванна;
  • Водонагрівач проточного або накопичувального типу;
  • Раковини, миття та змішувачі;
  • Унітаз та біде.

Окремо підключається пральна та посудомийна машини, інша техніка. Щоб уникнути підтоплення, після закінчення ремонту квартири в новобудові ставляться пристрої для захисту від протікання.

Після всіх оздоблювальних робіт у кімнатах встановлюються світильники та люстри, підсвічування. На розетках та вимикачах розміщуються декоративні накладки. Налаштовується висвітлення, коригується функціонування електричних приладів, виставляються бажані параметри. На підготовлене місце встановлюється кондиціонер, що приєднується до фреонопроводу та електромережі. На кухні ставиться витяжка, примусова вентиляція, плита та інші агрегати, що потребують складного підключення.

Фінішне оформлення квартири під час ремонту

На останньому етапі приміщення очищається від сміття, яке розбирається та сортується. Залишається те, що може бути застосовано повторно, зокрема сухі суміші, що залишилися, та інші будівельні матеріали. Решта вирушає на переробку у спеціальних контейнерах.

Приміщення ретельно забирається, всі поверхні протираються від пилу та можливих забруднень. Тільки після цього готовий проект може бути зданий власнику, якщо не передбачено занесення та розміщення меблів, декорування простору.

Фінішне оздоблення квартири у Львові — це завершальний етап оформлення житла та його підготовка до здачі клієнту. При цьому виконується останнє оздоблення, фарбування стін та стель, монтаж покриття для підлоги, сантехніки, газових та електричних приладів. Від правильності виконання залежить загальне враження від ремонту приватного будинку або квартири і робота всієї техніки, тому бажано довірити виконання всіх цих дій професіоналам. З цим вам завжди допоможуть співробітники нашої компанії «Іде ремонт». Ми неодноразово справлялися із завданнями різної складності та готові взятися за облаштування приміщення різної площі.