Етапи ремонту у квартирі: 1-й — Демонтажні роботи

Демонтажні роботи – це перший та обов’язковий етап будь-якого ремонту квартири в новобудові чи хрущовці. При цьому усувається стара обробка, виявляються всі особливості приміщення і намічається фронт майбутньої діяльності. Демонтаж виконується при косметичному, капітальному та елітному оформленні просторів. При цьому забираються перегородки, шпалери, покриття для підлоги і декоративні панелі, гіпсокартонні стелі і багато іншого. Вносяться коригування та виправляються недоліки, залишені забудовниками. Швидко і якісно з цим завданням можуть впоратися тільки фахівці, які мають в своєму розпорядженні і досвід, і необхідне обладнання.

Види демонтажних робіт

  • Часткові — виконуються при косметичному оформленні приміщень, де потрібно прибрати старі шпалери, штукатурку, лінолеум та інше оздоблення. Не потребує багато часу та залучення спеціального обладнання.
  • Повні — передбачають масштабну переробку простору, знесення перегородок, заміну підлогових покриттів, лаг та інших конструкцій. Виконується лише за допомогою спеціалізованої техніки відповідно до чинних норм. Необхідний при капітальному та елітному ремонті офісу , квартири чи приватного будинку.

Підготовка до демонтажних робіт у квартирі

Перед початком діяльності з приміщення виноситься всі меблі та предмети декору. Все, що неможливо прибрати, закривається міцною плівкою для захисту від пилу та пошкоджень. За кілька днів до старту необхідно попередити сусідів, що в зазначений і дозволений урядом годинник буде шумно. Якщо в будинку є маленькі діти, потрібно буде погоджувати графік робіт, щоб підтримати більш комфортні умови для малюка.

Міжкімнатні двері, коли не планується їх міняти, завішують тканиною чи іншим щільним матеріалом. Також надходять із вхідним полотном. Воду відключають при заміні каналізації та водопровідних труб, при знесенні перегородок біля них. Якщо не потрібна заміна проводки, то забезпечують повний доступ до розеток та вимикачів.

Етапи демонтажу у квартирі

Демонтажні роботи відбуваються у п’ять стадій:

  • Оцінка майбутньої діяльності. Співробітник компанії оглядає приміщення, виявляє основні напрямки діяльності та обговорює їх із клієнтом. Важливо пам’ятати, що за нормами не можна зносити опори і стіни, що несуть, змінювати їх розташування без дозволу від наглядових органів. При необхідності потрібно отримати документи, що дозволяють.
  • Початок демонтажу. Усунення старої обробки, підлогових та декоративних покриттів, вбудованих меблів, полиць та інших споруд. Повторна оцінка майбутньої роботи, внесення коригувань у разі потреби та виявлення серйозних проблем. Всі дії обговорюються та узгоджуються із замовником.
  • Знесення конструкцій. Розбір перегородок із цегли, гіпсу, каменю чи бетону. При цьому можуть виставлятися тимчасові опори для підтримки основних перекриттів. На проведення таких робіт при оздобленні квартири під ключ обов’язково потрібен дозвіл.
  • Сортирування сміття. Для швидкого вивезення відходів перед входом у під’їзд чи поруч із ним встановлюють будівельний контейнер. З ним не доведеться думати про те, як доставити викинуті речі до місця утилізації чи повторного застосування.
  • Підготовка до подальшого оздоблення. Штроблення стін під нову проводку, водогін та інші інженерні комунікації. Вирівнювання поверхонь, усунення тріщин та інших ушкоджень. Ґрунтування та очищення конструкцій, доставка будівельних матеріалів до місця робіт.

Демонтаж дозволяє позбутися старої обробки та підготувати простір до майбутнього капітального або косметичного ремонту квартири . При цьому виявляються основні недоліки приміщення, визначається фронт діяльності та готується необхідна документація при великому переплануванні. Усунення попереднього оформлення також дозволить виявити всі можливі проблеми та особливості житла, вчасно їх усунути чи внести коригування у майбутню роботу. Виконати всі ці дії можуть професіонали, такі як фахівці компанії «Ремонтуєм». Звертаючись до нас, ви можете розраховувати на якісні демонтажні роботи, виконані з дотриманням усіх норм і точно обумовлені терміни.